SANNOVAC-L - Sannovac
 
Pazartesi - Cuma08:00 - 19:00
Adres:Panayır Çayırı Cad. Göktürk Suites A22 Göktürk / İstanbul
Sosyal medyamızı ziyaret edin

SANNOVAC-L

6 Nisan 2021by sannovac0
CARVACROL 150 NEDİR?

Kekik yağı (Carvacrol), lavanta, akdeniz defnesi, okaliptüs ve biberiye özlerinden elde edilen doğal uçucu yağ formülasyonudur. Alkol ve kimyasal içermeyen bu formül çok yönlü etkisi sayesinde bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Kalp ve damar sağlığına olumlu etkilerde bulunuyor.

İçindekiler: kekik yağı (%80 carvacrol), lavanta yağı, okaliptüs yağı, anason yağı, defne yağı, biberiye yağı.

BAĞIŞIKLIK GÜÇLENDİRİCİ GIDA TAKVİYESİ NEDİR?

Vücudumuza giren virüs, bakteri gibi zararlı mikroorganizmalarla savaşıp öldürerek bizi hastalıklardan koruyan sisteme bağışıklık sistemi denir. Doğuştan sahip olduğumuz immün sistemimiz ve sonradan çeşitli mikroorganizmalarla karşılaşıp savaşarak elde ettiğimiz kazanılmış bağışıklık sistemimiz vardır.  Her iki guruptaki hücrelerin etkileşiminin olumlu olması çok önemli.

Saat gibi işleyen bu sistem güçlü kalabilmek için ciddi bir beslenme düzenine ihtiyaç duyar. Günümüz koşturmasında bağışıklık sistemimizi güçlendirecek besinleri alabiliyor muyuz? Tükettiğimiz besinlerde ihtiyacımızı karşılayacak tüm vitamin ve mineraller gerçekten mevcut mu? En önemli soru ise vitamin ve mineraller bağışıklık sistemimizi güçlendirmek için yeterli mi?

Eski Mısır’dan günümüze kadar gelen bitkilerdeki şifa bilgisi, insanoğlunun bağışıklık sistemini güçlendirmek için bitkilerden yararlandığını ve takviye olarak kullandığını gösteriyor. Kullanılan çeşitli yöntemlerle bitkiler ezilerek, kaynatılarak yağ ve özleri çıkartıldı.

Sağlık teknolojisi ilerleyip günümüz imkanlarına ulaştığında, bağışıklık güçlendirici gıda takviyesi bambaşka bir anlam kazanıyor. Uzun yıllar süren özenli araştırmalar sonucunda en uygun bileşenler formüle edilip bizlerin ve bağışıklık sistemimizin kullanımına sunuluyor.

SANNOVAC-L CARVACROL 150 KALP DAMAR SAĞLIĞINI VE BAĞIŞIKLIĞI NASIL GÜÇLENDİRİYOR?

Özenle hazırlanmış formülündeki bileşenlerin özellikleri bu sorumuza net olarak cevap veriyor:

  • Kekik yağı (Carvacrol %80) antibakteriyel, antifungal, antienflamatuar özelliği ile enfeksiyonlara karşı etkilidir. MRSA (süper virüs olarak da bilinir) çalışması da yapıldı ve etkinliği gözlendi.
  • Defne yağı, coronavirüs familyasından olan SARS-CoV virüsünde etkili olduğu açıklandı.
  • Akdeniz defnesi, pro-IL-1B nin IL_1B ye dönüşümünü bloke edip akciğer enflamasyonun azalmasına yardımcı oluyor.

Bağışıklık sistemimizi güçlendirmek ve kalp damar hatta akciğer sağlığımızı korumak için en uygun formülasyonla hazırlanmış SANNOVAC-L CARVACROL 150, beslenmenize ek olarak kullanabileceğiniz etkili bir takviyedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SANNOVACMisyonumuz
MCZ Medical olarak, toplumsal sağlığın, bir toplumun gelişimi ve devamlılık sağlamasındaki en önemli etken olduğunu düşünüyoruz.
KONUMUMUZBize ulaşabilirsiniz!
https://sannovac.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
BİZİ TAKİP EDİN!Sosyal Medyalarımız

Webdesign By muratcelik.art tarafından yapılmıştır.
Tüm Hakları Saklıdır.

×