Fitoterapi Nedir, Nasıl Yapılır? - Sannovac
 
Pazartesi - Cuma08:00 - 19:00
Adres:Panayır Çayırı Cad. Göktürk Suites A22 Göktürk / İstanbul
Sosyal medyamızı ziyaret edin

Fitoterapi Nedir, Nasıl Yapılır?

31 Mayıs 2021by sannovacofficial0

Fitoterapi Nedir, Nasıl Yapılır?

Vücudumuz kendisini iyileştirebilecek kadar güçlü bir organizmadır. İnsanların bunu bilmiyor olması bu durumda bir değişikliğe sebep olmayacağı gibi gelecekteki insanların da daha güçlü canlılar olabileceği tartışılıyor. Peki, Fitoterapi nedir? Fitoterapi bitkisel ilaç kullanımı ile çeşitli rahatsızlıklardan kurtulmanın yoludur. İnsanlar ilk insanlık yıllarından bu yana çeşitli tedavileri bitkisel yolla halledebiliyor. Hatta bugünün modern tıpı dahi pek çok ilacını bitkisel yöntemlerle üretiyor. Ama Fitoterapi konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi kesinlikle ama kesinlikle Fitoterapi adı altında aslı olmayan ilaçlara aldanmamak gerekiyor. Fitoterapi adını verdiğimiz bitkisel tedavi yöntemleri sayesinde bugün siz de içinde bulunduğunuz rahatsızlıklardan kurtulabilir, uzun zamandır aradığınız tedaviye hızlıca kavuşabilirsiniz.

Fitoterapi Nedir?

Bitki ilaçları ile herhangi bir rahatsızlığın giderilmesine fitoterapi deniyor. Hastaya yapılacak olan profesyonel karışımlar sayesinde hasta mevcut durumundan hızlıca kurtulacak ve sağlığına kavuşabilecektir. Fitoterapinin amacı insan vücudunun normal işleyişinin dışına çıkartmak, vücudu uyarmak ve çok daha fazla güçlendirerek mevcut rahatsızlıklara karşı mücadele edebilmesini sağlamaktır. Ancak günümüzde reçete edilen Fitoterapi ilaçları sizi daha fazla güçlendirmek yerine daha da kötü duruma getirebilir. Bu sebeple internetten Fitoterapi ilacı almadan önce mutlaka satıcı ile görüşmeli, hastalığınıza karşı iyi gelecek olan Fitoterapi ilaçlarını almak gerekmektedir. Ama dediğimiz gibi bu yöntemler sadece geçersiz olabileceği gibi insan vücuduna oldukça zararlı olacaktır. Reçete edilecek olan Fitoterapi ilaçlarının sadece bir uzman hekim tarafından yazılması gerekmektedir. Kendisini hekimlik konusunda uzman olduğuna ikna eden ya da şifacı olduğunu düşünen kimseler yerine modern tıp ile sağlığınıza kavuşmayı dilemek çok daha mantıklı olacaktır.

Fitoterapi Nasıl Yapılır?

Tıbbi bitki hekimleri tarafından fitoterapi reçete edilmelidir ve bu konuda okurlarımızın daha dikkatli olmalarını öneriririz. Kendisini şifacı olarak adlandıran kişilerden (Tanımadığınız) uzak durun. Uzun yıllardır köyünde ve kentinde şifacı olduğu bilinen ve kabul edilen, bitkilerden, aromatiklerden, şifa bitkilerinden ve Fitoterapi gibi konulardan anlayan ve bu konularda uzun yıllar tecrübe edinmiş kişileri tercih etmelisiniz. Eğer böyle bir imkanınız yoksa Sannovac ürünleri sizin için tam bir Fitoterapi reçetesi olacaktır.

Fitoterapi Hangi Hastalıklara İyi Gelir?

 • Migren ve baş ağrıları
 • Aşırı kilolu olma veya kilo verememe
 • Kadın hastalıkları
 • Mide ve bağırsak hastalıkları
 • Tiroid bezi hastalıkları
 • Kemoterapi sonrası tedavi
 • Şeker hastalığı
 • Böbrek ve idrar yolları hastalıkları
 • Depresyon, Panik atakları, sinir hastalıkları
 • Uykusuzluk, değişik kriz dönemi problemleri
 • Alerji, Cilt hastalıkları
 • Solunum yolları hastalıkları, Astım
 • Romatizma, Osteoporoz

Sannovac Ürünleri

Sannovac ürünleri sizin için bugünün en ideal Fitoterapi içeriği olabilir. Kendinizi bir başkasının kontrolü altındayken güvende hissetmiyorsanız sizin için en doğru seçenek her zaman Sannovac olacaktır.

 

Bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz: @Sannovac Official

 

sannovacofficial

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SANNOVACMisyonumuz
MCZ Medical olarak, toplumsal sağlığın, bir toplumun gelişimi ve devamlılık sağlamasındaki en önemli etken olduğunu düşünüyoruz.
KONUMUMUZBize ulaşabilirsiniz!
https://sannovac.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
BİZİ TAKİP EDİN!Sosyal Medyalarımız

Webdesign By muratcelik.art tarafından yapılmıştır.
Tüm Hakları Saklıdır.

×