Değerlerimiz - Sannovac
 
Pazartesi - Cuma08:00 - 19:00
Adres:Panayır Çayırı Cad. Göktürk Suites A22 Göktürk / İstanbul
Sosyal medyamızı ziyaret edin
KURUMSAL

Değerlerimiz

  • ŞİFA ODAKLILIK:

Enerjimizi, doğanın şifasını, doğallığı koruyarak standardize edilmiş şekilde sunmak için yoğunlaştırırız. Ürünlerimiz aracılığı ile insan sağlığına katkıda bulunarak insanların hayatlarına olumlu ve güven dolu dokunuşlarda bulunmak birinci değerimizdir.

  • YENİLİKÇİLİK:

Sektörde mevcut OTC ürünlerinden bir diğeri olmaktansa; değişen günümüz dünyasında sağlıklı nesillerin devamı için ihtiyaca yönelik ve içinde inovasyon barındıran ürünler üretmek bizi farklı kılan başlıca özelliklerimizden biridir.

  • DÜRÜSTLÜK-DOĞRULUK:

Şirket politikamız gereği olarak, ürünlerimizin beyan edilmiş tüm özelliklerini, kullanım esnasında gerçek bir şekilde deneyimlemeniz bizim için önemlidir. Reklam ile değil, içeriği ve ortaya koyduğu değer ile kendini pazarlayan ürünler ortaya çıkarmak için çalışıyoruz.

  • ADALET:

Şirket bünyemizde tüm ekip arkadaşlarımız ile aramızdaki güven ve adalet duygumuz ve bu doğrultudaki davranış politikamız bizi birbirimize kenetleyen unsurlardan biridir.

SANNOVACMisyonumuz
MCZ Medical olarak, toplumsal sağlığın, bir toplumun gelişimi ve devamlılık sağlamasındaki en önemli etken olduğunu düşünüyoruz.
KONUMUMUZBize ulaşabilirsiniz!
https://sannovac.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
BİZİ TAKİP EDİN!Sosyal Medyalarımız

Webdesign By muratcelik.art tarafından yapılmıştır.
Tüm Hakları Saklıdır.

×